Fohow | Hakkımızda

FOHOW Corporation (Fohow Group Co., Ltd) – Bilgi ve geleneksel Çin tıbbı deneyimine dayanarak oluşturulan sıhhi ürünler, araştırma, üretim ve pazarlama yapan bir uluslararası merkezi Çin olan büyük bir şirkettir.

Şubat 2007’de FOHOW şirketi uluslararası pazarda faaliyetine başlamıştır. FOHOW kariyeri, Avrupa, Asya ve Afrika’da 30’dan fazla ülke ve bölgede, şirketin dünyanın dört bir yanındaki insanların üretim arzını, sağlık gereçlerini, fonksiyonel tekstil ürünlerini ve kişisel ürünleri geliştirme konusundaki etkilerini öğrendiği şubeler ve ofisler açmaktadır.

 • FOHOW Pazarlama Merkezi ve Araştırma Enstitüsü
 • Üretim Merkezi ve İdari Merkez
 • EkoAgro FOHOW ve FOHOW Tekstil Şirketleri
Fohow Türkiye
 • Finans Merkezi
 • ilaç şirketleri FOHOW
 • Biyoteknoloji şirketleri FOHOW
Araştırma Enstitüsü Yang-sheng FOHOW

Geliştirme Merkezi ve Ürünlerin Geliştirilmesi

Çin’deki sağlık gıda ürünleri araştırma enstitüsü FOHOW Zhuhai’de bulunmaktadır. Şirket, geleneksel Çin tıbbı ve sağlık gıdaları, biyologlar, proses mühendisleri, birinci sınıf bir uluslararası araştırma ekibi ve en üst düzeydeki diğer tanınmış uzmanlar konusunda onlarca nitelikli tıbbi uzmanı himayesinde toplamıştır. Üç ana SRI yapısı bulunmaktadır:

 • Araştırma Merkezi İzleme Merkezi
 • Laboratuar analiz merkezi
 • Deney Merkezi

Özel araştırma enstitüleri ve imalat üsleri, teknolojileri ve TCM’nin eşsiz tarifleri –

FOHOW birinci sınıf ürünlerin oluşturulması için sağlam ve güvenilir bir temeldir.

EkoAgro FOHOW Şirketi

Ürün Üretimi için Hammadde Yetiştirmek için Merkezi Sistem

Fohow Locals

Fohow 86’dan fazla Ülke ve Bölgede

Şubat 2007’de FOHOW şirketi uluslararası pazarda faaliyetine başlamıştır. FOHOW kariyeri, Avrupa, Asya ve Afrika’da 86’dan fazla ülke ve bölgede, şirketin dünyanın dört bir yanındaki insanların üretim arzını, sağlık gereçlerini, fonksiyonel tekstil ürünlerini ve kişisel ürünleri geliştirme konusundaki etkilerini öğrendiği şubeler ve ofisler açmaktadır.

EkoAgro FOHOW şirketi Çin – Nanyang şehri içinde ekolojik olarak temiz bir bölgede yer almaktadır. Sebze yetiştiriciliği için bu ultra-modern merkez, geleneksel Çin tıbbının çevre dostu hammaddeleri, yaklaşık iki yüz dönümlük araziye ulaşan inşa alanına sahiptir.

 • Endüstriyel taban
 • İlaç Şirketi FOHOW

 • Biyoteknoloji şirketi FOHOW

 • Biyoteknoloji şirketi FOHOW

 • Tekstil şirketi FOHOW

Fohow Lab

Şirket ISO9001 kalite kontrol sertifikasını ve gıda güvenliği yönetim sistemi HACCP’yi almış olup ve ayrıca TCM ve QS kalite sertifikasının fabrika bileşenlerinin ihracatı için devlet lisansı da almıştır.

EkoAgro FOHOW büyüyen şirket için besleme stoğu FOHOW ana faaliyet konusu, geleneksel Çin ilaç kalitesinin ham ilaçlarından üretilen en yüksek kaliteli FOHOW ürününü ve modern biyoteknoloji ve ileri teknoloji ile çevre dostu koşullarda yetişen üretim ekipmanı, bilimsel araştırmalardaki son gelişmeleri kullanarak en yüksek standartları tanımlar ve garanti eder.

FOHOW Corporation 4 ana üretim üssü kurmuştur: FOHOW Pharmaceutical Company, FOHOW Biyoteknoloji Şirketi, FOHOW Tekstil şirketi. Bu şirketlerin temel amacı – hammadde çıkarma, fermantasyon ve biyolojik hazırlıklar farmsyrya hazır işlemedir.

Üretim tesisleri GMP sertifikası, ISO9000 kalite kontrol sertifikası, HACCP güvenli ürünler sertifikasına sahiptir. Ayrıca, en gelişmiş ekipmanları ve tam otomatik üretim hatlarını kullanmaktadır. Üretim süreçlerinin yönetimi üzerinde sıkı kontrolü, her ürün grubunun üretiminin tüm aşamalarında kalite izleme, hammadde taban hazırlama işlemleri,

Çin tıbbı bileşenlerinin ekstraksiyon işlemleri ve ayrıca farmsyrya ve biyolojik fermantasyon da bulunmaktadır. Her üretim aşaması, uluslararası standartlara uygun sıkı kalite kontrol standartlarında test edilir ve ileri teknolojik operasyonlarla uygulanır.

Atölyeler, gelişmiş ürün etiketleme sistemlerine sahiptir, ürün akış yönünü doğru bir şekilde izlemenizi sağlayan her bir ürün uygulanmış markalama numarasının yayınlanmasından önce, pazarlamanın etkin yönetimine katkıda bulunur, her aşamada ürünlerin satışı üzerinde kontrol sağlar, Ürünlerin tam güvenliğini garanti eder. Üretim üssünün topraklarında, etkili birleştirme alanları ve ürün tedarikini optimize etmek için modern bir lojistik yapı kurulmuştur.

TANG Yu JI

 • Akademisyen
 • Sağlık bilimi Yang Sheng Fohow’da uzman bir lider,
 • SRI sağlıklı beslenme Yan-Sheng FOHOW lideri

Akademisyen Tang Yu Zhi – modern Çin’in yüksek akademisi TCM’nin (Geleneksel Çin Tıbbı) olağanüstü bir temsilcisidir. Sağlık bilimlerinin modern teorisinin kurucusudur.

Komite Başkan Yardımcılığı Stratejik Geliştirme Enterprise Corporation FOHOW. Çin TCM Araştırma Enstitüsü Onursal Akademisyeni, Geleneksel Çin Tıbbı ve Farmakoloji Üniversitesi Profesör Emeritus, Başhekim, Profesör, Bilimsel adayların bilimsel direktörü Geleneksel Çin tıbbı ve farmakolojisi, Geleneksel Kültür sağlığı ve sağlıklı beslenme, TCM oftalmoloji alanında bilimin gelişimine muazzam bir katkı sağlamıştır.

Devlet ve bakanlık değerlerinde bir çok ödüller aldı. 4 bilimsel makalenin yazarı olan 20’den fazla bilimsel yayını bulunmaktadır. Çin hükümeti adına, birçok ülkenin, TCM ve geleneksel sağlık bakım kültürü (tedavi) yöntemleri ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bilgi kullanan, tedavi edici ve önleyici sağlık hizmeti sunmaktadır.

Dünya genelinde kültür ve TCM uygulamalarının sağlığının yaygınlaştırılmasında Çin dışında yaygın olarak bilinenlerden daha çok önemli katkılar yapmıştır. .A. Einstein Uluslararası Bilimsel Ödülünü Kazananıdır.